algis

Algimantas Pauliukevičius gimė 1965 metais Vilniuje. Nuo 1975 iki 1980 metų mokėsi Vilniaus 4-ojoje muzikos mokykloje, o 1980-1984 metais, Vilniaus konservatorijoje. Visus šiuos metus skambinimo gitara paslapčių jį mokė vienas klasikinės gitaros pradininkų Lietuvoje – Sigitas Šilinskas. Būtent šis žmogus suformavo jo grojimo stilių, manierą ir požiūrį į muziko veiklą. Vėliau Algimantas gitaros meną studijavo Baltarusijos muzikos akademijoje(dėst. E.Gridiuška), o grįžęs į Lietuvą 1991 metais baigė muzikos akademiją (dėst. J.Kurauskas). 2000 metais tarptautiniame gitaristų konkurse Italijoje pelnė pirmąją vietą. Būdamas aktyvus klasikinės gitaros propaguotojas, yra parengęs švietėjiškų programų vaikams ir jaunimui, dalyvavęs Lietuvos televizijos ir radijo laidose, padaręs fondinius įrašus Lietuvos radijuje. Nuo 1996 metų – Lietuvos klasikinės gitaros klubo „Motus Recto“ valdybos pirmininkas.

2006-tais - asociacijos ,,Motus Recto“ prezidentas. Nuo pat studentavimo laikų derino pedagogiką ir koncertinę, bei visuomeninę veiklą. Tačiau 2000-tais nusprendžia atsisakyti pedagogikos ir 2004-tais tampa laisvu menininku. Dabar populiarina klasikinę gitarą muzikuodamas ir organizacine veikla. Su švietėjiška programa yra dažnas svečias vidurinėse ir muzikos mokyklose. Nuo 2008-tųjų vėl aria pedagogikos plotus - yra YAMAHA muzikos mokyklos mokytojas. Jo mokiniai ne kartą yra pelnę tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatų ir diplomantų vardus.

Muzikos repertuaras apima senąją, klasikinę ir moderniąją muziką. A.Pauliukevičius yra aistringas lietuvių kompozitorių ir nūdienos autorių kūrybos puoselėtojas. Jis dalyvavo šiuolaikines muzikos festivaliuose „Gaida“, „Jauna muzika“, „Mariu klavyrai“, „Kopa“. Yra atlikęs O.Balakausko, O.Narbutaitės kūriniu premjeras Lietuvoje. Koncertavo Latvijoje, Lenkijoje, Suomijoje, Danijoj, Vokietijoje ir kt.
Be solo koncertų labai mėgsta kolektyvinį muzikavimą. Yra grojęs su daugeliu Lietuvos atlikėjų, M.K. Čiurlionio styginių kvartetu, Šv. Kristoforo orkestru ir kt. Nuolat koncertuoja su dainininke G.Skėryte (ansamblis „Primaduo“), su fleitininku D.Gedvilu, su lenkų gitaristu W.D.Popielarz buvo sukūręs tarptautinį gitarų duetą ,,Con Stagione“ , šiuo metu dažnai koncertuoja su Dresden Staatskapelle fleitininke C.Bräuer.